Telšiuose – apie jautrų poetinį dialogą

Renginio dalyviai. Tekstus skaito muziejininkė R. Sakalauskaitė. Muziejininkas A. Verbickas ir anykštėno tautodailininko Kazimiero Morkūno kūriniai. Gieda „Valaukis“.
Telšiuos skamba Anykščių krašto giesmės.

Muziejus tęsia Jubiliejiniams metams skirtą anykštėnų rašytojų populiarinimo renginių ciklą šalies miestuose ir gegužės 9-ąją pasiekė Telšius.

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje Anykščių muziejininkų desantas surengė kultūros popietę „Kaip miela dainuoti, kai yra kam“: Karolinos Praniauskaitės ir Antano Baranausko poetinis dialogas“. Kartu su muziejininkais į Telšius su muzikine programa keliavo Anykščių kultūros centro folkloro ansamblis „Valaukis“ (vadovė Regina Stumburienė).

Rasos Bražėnaitės nuotraukos